این راه کج میرسه به مقصد......خدا میدونه


نمی دانم در چند ماه گذشته برخی از مسئولان مملکتی و افرادی که حال به هر وسیله ای بر صندلی بزرگی (اکثرا بزرگ تر از اندازه خودشان) تکیه زده اند چه چیزی مصرف می کنند که هر گاه پشت تریبونی قرار می گیرند یا مصاحبه ای می کنند یا مقاله ای می نویسند آدم انگشت به دهان و متحیر می ماند و چشمان از فرط تعجب به اندازه گردو و دهان به غایت باز.یکی از دوستان که حرف های یکی از همین افراد مذکور را از صدا و سیما می شنید و چهره اش را می دید گفت: "این چی زده؟ هر چی هس خیلی خوبه.حسابی بنده خدا رو گرفته."


راپورت اول:بنگاه روسپی شناسی کیهان ونازنین افشین جم
نازنین افشین جم متولد سال 1358 در تهران و بزرگ شده کانادا هم خواننده است هم مدل و هم یک فعال حقوق بشر.در سال 2003 هم بانوی اول(همان دختر شایسته) کانادا و بانوی دوم جهان شده است.هفته قبل نازنین افشین جم که البته در فعالیت های بشر دوستانه خود تاکنون موفق هم بوده، مثل کمپینی که برای جلوگیری از اعدام نازنین فاتحی تشکیل داده بود، در دیدار با دالایی لاما رهبر معنوی بوداییان تبت به همراه وی مقوایی سبز رنگ در دست گرفت و خواستار رعایت حقوق بشر در ایران شد.همین یک عمل کافی بود تا کیهان نشینان نه تنها دالایی لاما،رهبریت وی، تمام اعمال و کردار وی و هم مسلکانش را زیر سوال ببرند، که به ورطه ی بی اخلاقی هم سقوط کنند و در روزنامه ای که تماما با پول مردم منتشر می شود در کنار اسم نازنین افشین جم از واژه روسپی استفاده کنند.جدا از این مساله که اگر یک روزنامه اصلاح طلب این لفظ را به کار می برد چه کفن پوشانی به میدان نمی آمدند متحیرم که چگونه کیهان نشینان به شخصیت فردی شناخته شده این چنین بی حرمتی کردند و او را نه منافق و جاسوس و فریب خورده و آلت دست بیگانه که روسپی خواندند.
نمی دانم برادران کیهان نشین چگونه پی بردند که نازنین افشین جم روسپی است.روسپی بودن افشین جم طی چه پروسه ای بر نویسنده این مقاله ثابت شده کهاین چنین ادعا می کنند را خدا می داند.

راپورت دوم:دو سه صندلی خالی
آقای احمدی نژاد در گفت و گوی تلویزیونی با کارشناسان گفت که در هنگام سخنرانی ایشان در سازمان ملل تنها دو سه نفر صحن سازمان ملل را ترک کرده اند.من نمی دانم منظور ایشان از دو سه نفر چند نفر بوده یا این که ایشان صندلی های خالی را چگونه شمرده. دوستی گفت شاید منظور دکتر این بوده که بقیه قبل از شروع سخنرانی صحن سازمان را ترک کرده اند. به هر حال فقط می خواستم بگویم هر چه بود چیز خوبی بود.خوب گرفته بود.


راپورت سوم:وزیر مخلوعی دادستان کل کشور شد
محسنی اژه ای که حتی احمدی نژاد هم او را نخواست و از کابینه اخراج شد هفته قبل در کسوت دادستان کل کشور از گشوده شدن پرونده مهدی کروبی در دادگاه ویژه روحانیت سخن گفت.ابراهیم رئیسی نیز این سخنان را در روزهای گذشته تایید کرد و گفت به طور یقین به اتهامات مهدی کروبی در دادگاه ویژه روحانیت رسیدگی می شود.مهدی کروبی البته با استقبال از این سخنان گفت: "حداقل در دادگاه فرصتی پیش خواهد آمد تا حرف ها و ناگفته هایم را بگویم."پی نوشت:هم چنان بهترین و نغزترین مطالب طنز را در ستون کیهان و خوانندگان بخوانید.نبوغ نویسنده این ستون مثال زدنی است.در پست های آینده چند چشمه از طنزهای ناب ایشان را برایتان خواهم نوشت.

پی نوشت 2:این روزها از این آهنگ محسن نامجو که البته چندان جدید هم نیست خیلی خوشم آمده.از طرفی با نوشته های بالا چندان هم بی ربط نیست.این آهنگ که اکس نام دارد تقدیم به میلاد که بدون هیچ روانگردانی روانش کامل می گردد.مث خودم!15 نظرات:

راحله گفت...

من اولم آيا؟

راحله گفت...

حتي دوم هم؟

راحله گفت...

و تا سه نشه بازي نشه آيا؟

مـیلاد گفت...

آقا عجب راپورتی دادی در مورد افشارجم !
نه واقعن اینا از کجای این عکس تونستن بفهمن این خانم روسپی میباشند؟؟!!
باور کن اگر پیگیر بشی، نهایتن میگن بخش روانشناسی سازمان انرژی اتمی به تکنولوژی منحصر بفردی دست یافته که از روی عکس پی به مشکلات اخلاقی افراد میبرد!

بقول تو آدم انگشت به دهان (و ...) میماند.

مهندس پنگول جونی گفت...

دروغ کنتور داره؟ نداره.

راپورتای باحالی دادی حاجی.

........

لینک و اسم میلاد امروز تو همه جا بود

هم اینجا
هم بلاگ من
هم بلاگ کرو

کرو گفت...

با پنگول موافقم! میلاد امروز مث چیز ِ اون روز شده!!! همه جا هست

اخر راپورتچیا

قاصدک گفت...

اين كيهان چه خطرناك شده
تشخيص (...) از روي عكس
;-)

ا.ن انگار داره متحول ميشه
اگه چند ماه پيش بود اساساً منكر قضيه مي شد

راحله گفت...

به قول مامانمون اينا: اوه ماي گاد و اينا اينجا چه بلا شده قيافش

مصي بانو گفت...

مقصد رو بايد تعريف كني فرزندم. مقصد ما نه ولي مقصد اونا آري. بعدشم اين لينك كه گفتي كجا بيد؟

داریوش گفت...

تکبیر زن لبیک گو، بنشین به رهوار
مقصد دیار قدس ، همپای جلودار

سوگلی گفت...

رسما اعلام می کنم که من امروز به میلات حسودیم شد


در ضمنشم خوشگل شده اینجا

غزل خواننده پر و پا قرص کیهان گفت...

کیهان و کیهانیان تیشه به ریشه خودشون می زنن!
این طرز برخورد و تهمت زدن و توهین کردن، مشخصه ماهیت ضد اسلامی و بی وجدانی اونا به معنای واقعی کلمه س! یکی نیست بهشون بگه برادرا حواستون باشه زیر لوای اسلامی که تبلیغ می کنین یه نمه شکل مسلمونا رفتار کنین

س ي م ا گفت...

آخ! از بس اين خواننده همه كاره لج منو درمياره.
:دي
شوما ببخشيد

س ي م ا گفت...

راپورت اول و دومت محشر بود دوست جون.

الهام گفت...

***


آخر راپورت بود !!!


ولی آخرش می ترسم آخرش همتونو ( مونو ) دیپورت کنن ! دی


***
Elham
***

ارسال یک نظر