یک بار رای بدهید

از وقتی بلاگ اسپات فیلتر شد خودم هم به وبلاگم سر نزدم،چون پست جدیدی نداشت.فیلترشکن نداشتم که وبلاگم را ببینم چه برسد به این که پست بذارم.احتمالا اگر داشتم هم چیز زیادی نمی نوشتم.چون بیست روزی اصلا به اینترنت دسترسی نداشتم.این روزها هم جز خواندن وبلاگ ها از طریق گودر کاری نکرده ام. یک بار هم رفته ام به آن سایت که می گویند مال دویچه وله است و بهترین وبلاگ را انتخاب می کند. به در قند قزل آلا رای دادم. البته یکبار؛ رای را باید یکبار داد. اگر چه به همان یکبارش هم شک دارم. درهر حال کار مسخره ای هم هست که هی بروید رای بدهید. مثل همان رای های بیخودی که هی به جدایی نادر از سیمین دادید که بشود نمیدانم بهترین فیلم تاریخ سینما، یا فرهاد مجیدی که بشود محبوب ترین بازیکن فوتبال جهان. احتمالا فقط در ایران و جهان عرب این خصلت وجود دارد که آدم در یک رای گیری تا می تواند رای بدهد. برود شناسنامه برادرش را بیاورد رای بدهد. اگر هم رای دادن بیش از یکبار آزاد باشد که خدا آخر و عاقبتش را بخیر کند.مجیدی از مسی پیش می افتد و جدایی نادر از سیمین از پدرخوانده.
اصلا تشویقتان نمی کنم که بروید به این وبلاگ رای بدهید. مگر آدم وبلاگ می نویسد که رای جمع کند. ولی تشویقتان می کنم که بخوانید. به هر حال وبلاگی که بشود تمام پست هایش را خواند کمتر پیدا می شود.
لطفا جنبه هم داشته باشید و در هر رای گیری کوفتی در هر جایی که بود یکبار بیشتر رای ندهید. البته اگر انتخاباتش جوری بود که قبلش مطمئن شدید حداقل رایتان خوانده می شود.

2 نظرات:

کرو گفت...

خب به این بچه باس بیشتر رای داد! چون رقابت بین دو تا ایرانیه

رضا گفت...

به هر حال اونجوری رای دادن درست نیست. حالا رقابت هر جوری باشه. البته انگار رای هم آورد بالاخره

ارسال یک نظر